Q7 logotyp

Q7 agencja reklamowa

Karola Szajnochy 21
85-738 Bydgoszcz
tel. (tymczasowy do 31.12) 52 3243008
tel. 52 327 06 06
fax 52 327 06 07 
e-mail: q7@q7.pl

O nas

Jako agencja reklamowa od 18 lat zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie strategi wizerunkowych i reklamy.

Oferujemy szeroką gamę usług obejmujących tworzenie profesjonalnych serwisów internetowych, prezentacji multimedialnych, wzornictwo przemysłowe, kreację wizerunku oraz pełne spektrum działań poligraficznych - od wizytówek po zaawansowane katalogi imidżowe.

W każdej pracy staramy się uchwycić unikalny charakter marki, angażujemy doświadczenie, wiedzę, talent i pasję naszych specjalistów.

Doskonale rozumiemy siłę oddziaływania efektu pierwszego wrażenia - trwającego zaledwie kilka sekund instynktownego odruchu. W tak krótkim czasie odbiorca tworzy w umyśle obraz, którego autorem są przede wszystkim emocje, skojarzenia oraz intuicja. Powstałe wrażenie długo utrzymuje się w podświadomości i silnie wpływa na późniejsze zachowania.

Ta wiedza jest bezcenna - szczególnie, gdy zamierzamy świadomie kształtować wizerunek.

Przystępując do pracy nad nowym projektem wnikliwie analizujemy potrzeby klienta, dlatego propozycje Q7 to optymalne wykorzystanie budżetu dla osiągnięcia jak największych korzyści z działań reklamowych podejmowanych przez naszych klientów.

Historia

1994 Powstanie studia projektowania graficznego i przygotowania do druku  Latpol.

1998 Ofertę naszych usług wzbogaciliśmy o opracowania z zakresu  internetu i zaawansowanych prezentacji multimedialnych

2001 W zwiazku z dynamicznym rozwojem  firmy konieczne były zmiany    organizacyjne,  w wyniku których, ze struktur Latpol został wydzielony   zespół, który merytorycznie  i personalnie mógł realizować działania z   zakresu budowy marki i opracowania strategii promocji produktu. Od tego roku datuje się powstanie Agencji Reklamowej Latpol Q7.

2005 Jako pierwsza polska firma uzyskalismy prestiżowy tytuł serwisu  miesiąca wg AMF PHP za opracowanie i wdrożenie aplikacji internetowego  pasażu handlowego www.arizzon.com serwis ten został wykonany w  technologii Rich Internet Application. Była to pierwsza polska realizacja  serwisu w tej  technologii.

2007 Nadszedł czas na uproszczenie naszej nazwy.   Od tego roku Latpol Q7 = Q7

 

 

© Copyright 2012-2024 - Q7 agencja reklamowa