Q7 logotyp

Q7 agencja reklamowa

Karola Szajnochy 21
85-738 Bydgoszcz
tel. (tymczasowy do 31.12) 52 3243008
tel. 52 327 06 06
fax 52 327 06 07 
e-mail: q7@q7.pl

Strategie wizerunkowe

Rozpoznawalna marka to skarb wymagający nieustannej dbałości - pozostawiona samej sobie po prostu się dewaluuje.

Bywa, że dawna nazwa lub przestarzałe logo nie współgrają z coraz nowocześniejszym wzornictwem produktów, albo po prostu nie są już spójne ze strategią firmy, tymczasem nowoczesny znak firmowy i ogólny wizerunek powinien odzwierciedlać ambicje swojej marki oraz wyraźnie sygnalizować rozwój firmy.

Wielu przedsiębiorców obawia się zmiany wizerunku do tego stopnia, że odkłada podjęcie decyzji 'na później' lub całkowicie z niej rezygnuje. To zupełnie normalne – nieufność wobec nieznanego jest wpisana w ludzką naturę.

Warto jednak przyznać, że odważne zakomunikowanie innowacji w firmie może być kluczem do zdobycia przewagi nad konkurencją.

W biznesie wszystkie działania reklamowe (na które składają się min.: poligrafia, internet, multimedia, katalog unifikacji wizualnej czy projekty opakowań) powinny łączyć się w spójną całość tworząc nośnik pożądanego wizerunku. Dobrze opracowana strategia porządkuje wszystkie materiały marketingowe i wspomaga rozwój firmy.

Niezależnie od tego, czy mówimy o delikatnym unowocześnieniu logo, czy o radykalnych rozwiązaniach – ze zmianą nazwy firmy włącznie – priorytetem zawsze jest podniesienie wartości marki.

© Copyright 2012-2024 - Q7 agencja reklamowa