Quarella


  Produkt

Różnorodność konglomeratu jest ogromna, począwszy od linii Tradizionale, optyką i estetyką bardzo zbliżonej do kamienia naturalnego (Botticino, Rosso Asiago), aż po produkty nowatorskie: linia italica/Ambiente (Bianco Ambra, Green Lagoon) a także materiały na bazie kwarcu z linii Fantasia, Cromatica, Gemme i Luciente, które łączą jedyne w swoim rodzaju kolory i strukturę z niezwykłą wytrzymałością i absolutną odpornością na kwasy (Blanco Arco, Lapis, Giallo, Zafferano...).
 


  Rodzaje Materiałów


 
Tradizionale
Materiał ten powstaje z tradycyjnych gatunków marmuru ( o odłamkach do 140 mm ) i imponuje swoim nadzwyczajnym podobieństwem do kamienia naturalnego.
 

 
Italica / Ambiente
Powstaje z marmuru o małej granulacji (do 4 mm). Jest to materiał o nadzwyczajnym wyglądzie, niepowtarzalny w kolorystyce i strukturze.
 

 
Pastelli
Marmur o granulkach średniej wielkości ( do 8 mm) w delikatnej kolorystyce i wzornictwie.
 

 
Millenium
Marmurowe mikroziarenka
 

 
Granitica
Granitowe mikroziarenka w połączeniu z niewielką ilością granulatu marmurowego. Materiał tesn jest bardzo podobny do naturalnego granitu, jednakże przez zawarty w nim marmur zdecydowanie łątwiejszy w obróbce.
 

 
Fantasia / Cromatica
Drobnoziarnisty kwarc / granit o ziarenkach do 5mm. Linia ta charakteryzuje się nadzwyczajnymi właściwościami fizykomechanicznymi, bogatą kolorystyką.
 

 
Gemme / Luciente
Kwarc z dodatkiem szklanych i lustrzanych odłamków.
 

DURCON COMPANY OF POLAND SP. Z O.O.
UL. CEGLANA 10, 87-100 TORUŃ
TEL. (056) 6599805, 6599806
FAX (056) 6599807
E-MAIL: durcon@durcon.com.pl


 
© 2009 DURCON :: projekt i wykonanie Q7