Fermy hodowlane

Firma DROBEX obecna jest na rynku drobiarskim od ponad 20 lat. Naszą dewizą jest osiąganie najwyższej jakości produktu w wyniku przestrzegania reżimu technologicznego oraz pełnej integracji począwszy od właściwego prowadzenia stad rodzicielskich, produkcji jaj wylęgowych i wylęgarni piskląt jednodniowych, poprzez wytwórnię pasz do produkcji żywca drobiowego.

Zakład wylęgowy zaopatrywany jest w surowiec z własnych lub zakontraktowanych ferm stad rodzicielskich. Kury ras mięsnych pochodzą tylko od wiodących producentów materiału reprodukcyjnego. Ponad 150 000 szt. niosek produkuje w ciągłym cyklu produkcyjnym 25 mln jaj wylęgowych rocznie.

Na wysoką wartość biologiczną piskląt wpływa przede wszystkim wysoki poziom hodowli stad rodzicielskich, odpowiednio dobrane rasy mięsne, zabezpieczenie bio-security, jak również w pełni kontrolowany program profilaktyczny, dopasowany do sytuacji epizootycznej w kraju.

Dysponujemy bazą ferm brojlerowych pozwalającą na ubój blisko 1,5 miliona sztuk kurcząt w skali miesiąca. Współpracujemy tylko z tymi fermami, które są w stanie spełnić wszelkie standardy unijne. Od wielu lat stosujemy zasadę "ferma pełna - ferma pusta". Fermy hodowlane położone są w przeważającej większości na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Hodowcy stad brojlerowych to fachowcy najwyższej klasy i nasz największy kapitał. Umowy kontraktacyjne gwarantują długofalową, stabilną współpracę, przynoszącą obopólne korzyści - hodowcom zbyt, a nam możliwość stałego nadzoru nad fermami. Dzięki temu na każdym etapie cyklu produkcyjnego istnieje możliwość identyfikacji produktu.

drobex agrodrobex pasz

strona główna | o firmie | nasze produkty | grupa drobex | kontakt | abc konsumenta